GTA 5 onlıne’a her geçen yün yenilikler gelerek oyununu daha ileriye taşınması amaçlanmakta. Öyle ki, GTA’yı geliştirmek amacıyla daha önce de çok sayıda DLC ve modların geldiğini genel olarak hepimiz biliyoruz. Fakat GTA’ya gelen son yenilik olan Executives and Other Criminals’ın şu ana kadar gelmiş en eğlenceli yenilik olduğunu da söylemek gerek. GTA’ya eklenen bu Executives And Other Criminals modu sayesinde oyunda bir mafya babası olabileceksiniz. Ayrıca oyunda kendi çetenizi oluşturacak, kendi özel araçlarınız ve kendi helikopterinizi kullanarak istediğiniz yere gidebileceksiniz. Oyunda yapmanız gerekense, en büyük çete lideri olmak için mücadele etmek. Bundan dolayı da, her türlü saldırı, pusu ve tuzaklardan korunmanız çok önemli. Bu arada oyunda yanınızdan geçecek olan siyah araçlardaki mafya babalarının saldırılarına da her zaman hazırlıklı olmanız gerektiğini belirtelim. Ayrıca Free Mod’da kendi çetenizi kurarken onlara tank, zırhlı araçlar ve silahları istediğiniz gibi tahsis edebileceksiniz. Buraya kadar saydığımız bu özelliklerinden dolayı bu yeni modun mafya babası olma deneyimi yaşamak isteyen bütün oyuncular tarafından ilgiyle karşılanacağı da kesin gibi.

GTA MAFYA BABASI

GTA’ya eklenen bu son mod sayesinde çete savaşlarını Mafia, Scarface gibi daha gerçekçi bir şekilde oynamanızın mümkün hale geldiğini de ayrıca belirtelim. Bu arada, meraklıları için son bir not:  GTA’ya yeni gelen bu modun yayınlanacağı tarih ise 15 Aralık olarak duyuruldu.

 

Bir önceki yazımız olan Age Of Empires Efsanesi Sonunda Mobil Platformlarda! başlıklı makalemizde Age Og Empire, android ve clash of clans hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.234 views Okunma 12 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.