Binlerce Android uygulamasının bulunduğu Google Play Store’ dan bu haftaya özel olarak seçtiğimiz Android uygulamalarını sizler için sıralayalım istedik. Haftanın Android uygulamalarında ilk sırayı 4.5 G Destekliyor mu? uygulaması alıyor. Bildiğimiz gibi Nisan ayından itibaren 4.5 G’ye geçiş yapacağız. Bu nedenle de, telefonunuzun 4.5 G’yi destekleyip desteklemeyeceği önemli olduğu için, 4.5 G destekliyor mu? uygulamasını ücretsiz olarak indirip bakabilirsiniz.

Haftanın Android uygulamalarının 2. sırasında ise, Battery Time Saver & Optimizer uygulaması bulunuyor. Android 4.0 yüklü telefonunuza bu uygulamayı indirerek telefonunuzun pil ömrünü arttırıp gerekli optimizasyonları da yapabilirsiniz.

Android 2

Hagtanın 3. Android uygulaması ise Swish adlı uygulama. Android 4.1 telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen Swish uygulamasında rastgele insanlar ile fotoğraf paylaşma özelliği bulunuyor.

Android 4.0 yüklü telefon ve tabletlerde kullanılabilen MC Backup sayesinde telefonunuzdaki kişileri yedekleyebilirsiniz.

Haftanın 5. ve son Android uygulaması ise, Skortek 365. Spor severler tarafından yoğun ilgi göreceğini  düşündüğümüz bu uygulama sayesinde, spor karşılaşmalarını canlı olarak takip edebilmenin yanı sıra, son dakika haberleri, skorlar, puan durumları ve daha birçok şeyi öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamaların yanı sıra, kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Android uygulamaları arasında farklı haber kaynaklarını bir arda sunan Digg adlı uygulamanın olduğunu da belirtelim. Android kullanıcıları tarafından ilgi gören bir başka uygulama ise, Cartoon Camera adlı uygulama. Cartoon Camera adlı bu uygulama sayesinde etrafınızdaki eşyaları birer karikatüre dönüştürebiliyorsunuz. Haftanın en iyi Android uygulamalarından biri de İngilizce kelimeleri çevirmek için kullanacağınız Dictionary uygulaması. Bu uygulamalara göz atmanızda fayda var.

Bir önceki yazımız olan Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı-Emoji Devrimi Yaşanacak! başlıklı makalemizde android 6.0, Android 6.0.1 ve emojiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.109 views Okunma 12 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.