Belli dönemlerde yapılan muhteşem indirimlerle oyuncuların başlıca adresi olan Steam’den kış ile sonbahar indirimleri için üzücü bir haber gelmiştir. Oyun dünyasının en büyük dijital oyun ile oyuncu ağı olan Steam’den kullanıcılarına ve dört gözle oyun almak isteyen oyuncularına üzücü bir haber sunmuştur. Bilinecegi gibi belli dönemlerde muhteşem indirimlerle karşımıza çıkmış olan Steam, önümüzdeki sonbahar ile yılbaşı indirimlerinde anlık ya da günlük indirimlere bünyesinde yer vermeyecektir.

Yapılan duyuruya göre sonbahar ve kış dönemi indirimlerinde yalnızca uzun süreli indirimlerin ya da kampanyaların yer alacağı belirtilirken öte yandan indirimlere göre çok daha hesaplı olan anlık kampanyalardan sonra bu sefer de oyuncuların karşısına çıkmayacaktır. Oyuncuların cüzdanını boşaltacak olan ilk kampanya dönemi olan Sonbahar indirimleri 25 Kasım 20:00’da başlayacaktır ve 1 Aralık 20:00’da bitecektir. Kış indirimleri ise çok da uzun bir süre geçmeden 22 Aralık’ta başlayarak 4 Ocak 20.00’da son bulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bu Haftaki En İyi Mobil Oyunlar! başlıklı makalemizde android, Creed ve FM hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 731 views Okunma 23 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.