Teknoloji devi Apple’ın 12,9 inçlik dev ekranlı tablet modeli iPad Pro’nun Türkiye satış tarihi ile fiyatı netleşmiştir. El yakan fiyatlar ile iPad Pro’nun işi zor gibi görünmektedir. Apple tarafından yapılmış olan resmi açıklamaya göre iPad Pro, 11 Kasım Çarşamba günü Apple’ın resmi sitesi üzerinde satışa çıkacağı belirtilmiştir. Gümüş, altın ile uzay grisi olmak üzere üç farklı metalik renk seçeneğiyle gelecek olan iPad Pro’nun 32 GB Wi-Fi modeli 2.999 TL’den başlayacak, 128 GB Wi-Fi + Cellular modeli ise 4.099 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile elde edilebilirler.

Apple’ın iPad Pro ile birlikte duyurduğu stylus kalem modeli ‘Apple Pencil’ 379 TL’ye tekrardan iPad Pro uyumlu olan akıllı klavye aparatı ise 649 TL fiyat etiketine sahip olacaktır. Poliüretan malzemeden hazırlanan iPad Pro Smart Cover’lar kömür grisi ile beyaz renk seçenekleriyle 219 TL’den, yeni iPad Pro Silikon Kılıflar ise kömür grisi ve beyaz renk seçenekleri ile 279 TL’den başlayan fiyat etiketleriyle satışa sunulacaktır. Apple Pro’nun bu fiyatlarıyla ülkemiz pazarlarında elde edeceği satış rakamları şimdiden büyük merak uyandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İPhone Telefonlar İçin Gizlilik Ayarları! başlıklı makalemizde İCloud, iphone ve Siri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 813 views Okunma 10 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.