PC, Playstation PS Vita, Xbox One, Xbox, Xbox360 ve Nintendo 3DS platformları için çıkacak oyunları listeledik. Sıradan bilgisayar kullanıcılarının ve bilgisayar oyunları tutkunu olan çok sayıda kullanıcının yakından takip ettiği oyunların her hafta yeni versiyonları çıkmaya devam ediyor. Bu hafta içerisinde çıkmaya hazırlanan en yeni bilgisayar oyunlarından ilki ise, Fallout 4 adlı oyun. PC, Playstation 4 ve Xbox One’da oynanabilecek bir oyun olan Fallout 4’ün oldukça ilgi göreceğini söylemek mümkün. Bu hafta çıkması beklenen bir diğer oyun ise, Xbox One ve Xbox 360 konsollarına özel olarak tasarlanan Rise of Tomb Raider adlı oyun. Square Enix imzası taşıyan bir Lara Croft oyunu olan Rise of Tomb Raider’in ilgi görüp görmeyeceği de merak konusu.

rise-of-the-tomb-raider

Bu oyunların yanı sıra 9-15 Kasım tarihleri arasında PC’de çıkacak oyunları Fallout, Starcraft 2: Legacy Of The Void, Football Manager, Aqua Pani, Withot Within 2, Akuatica, Whrer Angels Cry: Tears Of The Fallen, Lovely Weather We Are Heaving, Stardust Galaxy Warriors, Kumoon: Ballistic PPhysics Puzzle, Piercing Blow, Evil Defenders, Kero Blaster, The Purring Quest, Lineage 2, Wicked Witches, Uriel’s Chasm 2, Highschool Romance, Ladra olarak sıralayabiliriz.

Playstation 4’te bu hafta içerisinde çıkacak olan oyunları ise, Follout 4, World Pocker Championship, Awesomenauts Assemble, Kromania, Skyskrappers, Spelunker World, Arcade Archives: Super Dodge Ball olarak sıralayabiliriz. İyi Eğlenceler!

 

Bir önceki yazımız olan Overwatch'u Bekleyenlere Üzücü Haber Geldi başlıklı makalemizde 40$ fiyat etiketi, overwatch ve overwatch blizzcon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 855 views Okunma 09 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.