Son 20 yılda çekilen en iyi dizilerden biri olarak kabul edilen ve ülkemizdeki genç nüfus tarafından da yoğun bir şekilde takip ettiği popüler yabancı dizilerden biri olan ‘Breaking Bad’ adlı dizi, Türkiye’ye uyarlanıyor.

2008 yılında yayınlanmaya başlayan ve Türkçe olarak ‘Cehenneme Düşmek’ anlamına gelen Breaking Bad adlı dizinin konusu ise, daha önce dürüst bir şekilde yaşamış ve lisede kimya öğretmeni olarak çalışan Walter White’ın ileri derece akciğer kanseri olduğunu öğrenmesinden sonra, ailesine para bırakabilmek için yaptığı yasa dışı işleri konu alıyor. Oldukça ünlü bir yapım olan ‘Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması olan 46 dizisinin ise Aralık ayından itibaren yayınlanacağını belirtelim. 46 dizisinde Walter White karakterinin karşılığı olarak oynayacak olan oyuncu ise Erdal Beşikçioğlu. Her ne kadar Walter White bir kimyageri oynasa da, yakında Star’da başlayacak olan ‘46’ isimli dizide Erdal Beşikçioğlu genetik mühendisini canlandırıyor. 46’nın senaryosu hakkında ise şimdiye kadar yayınlana Teaser’lar dışında henüz net bir açıklama yapılmadı. Dizinin yönetmeni ise Kurtlar Vadisi dizisi gibi birçok önemli yapımın yönetmenliğini üstlenen Serdar Akar.

Erdal Beşikçioğlu

Dizide yer alan kadın başrol oyuncusu da, Erdal Beşikçioğlu’na dizide kızı olarak eşlik edecek olan Yasemin Allen. 46 dizisinin Türkiye’de ‘Breaking Bad’ kadar ilgi görü görmeyeceği ise en çok merak edilenlerden biri ancak hayranlarının Erdal Beşikçioğlu’nu yalnız bırakmayacağı kesin.

 

Bir önceki yazımız olan Periscope Güncellemesi Geldi! başlıklı makalemizde Periscope, periscope android ve periscope ileri geri sarma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,, 929 views Okunma 08 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.