Call of Duty: Black Ops 3’ün sektördeki yerini almasıyla beraber inceleme puanları da yayınlanmıştır. Son zamanların en yüksek puan alan Call of Duty oyunuyla karşılaşmaktayız. Senaryo, Multiplayer ile Zombi modunu içerisinde barındıran ve Call of Duty: Black Ops III’ün senaryo modu, ilk kez bir Call of Duty oyununda Co-op odaklı olmasıyla beraber Black Ops III, seneler sonra en yüksek puan alan Call of Duty oyunlarınlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. GameInformer, GameTrailers gibi önemli oyun basınları 9 puan ve üstünü veriyorken GameSpot ile Polygon gibi siteler ise 7 puan ile en düşük puanları vermiş durumdadır. Günümüzde ise 7 puanın pek çok oyunun aldığı en yüksek skorlar olduğunu göreceksiniz. İşte Call of Duty: Black Ops III’ün inceleme puanları aşağıdadır.

blackops3
EGM – 9.5
GameInformer – 9
GameTrailers – 9.2
PlayStation Lifestyle – 9
Destructoid – 8.5
Ausgamers – 8.8
SixthAxis – 8
The Escapist – 4/5
GamesRadar – 4/5
Polygon – 7
Giant Bomb – 3/5
Gamespot – 7
Call of Duty: Black Ops III’ün ülkemizde PlayStation 4 ile Xbox One olmak üzere yeni nesil fiyatları ise 260 TL’den, PlayStation 3 ve Xbox 360 olmak üzere eski nesil fiyatları ise 220 TL’den satışa sunulmaktadır. 7 PC sürümlerinin fiyatları ise satış yapılan platformlar göre değişiklik göstermektedir. Kutusun da olarak D&R ile Aral’da 180 TL ve 200 TL arasında fiyatlar değişkenlik gösterirken, Dijital Satış Platformlarından PlayStore’da 140 TL, Steam’de 180 TL ve Voidu’da 132 TL olarak fiyatlar arasında da değişkenlik gösteriyor. Bütün mağazalardaki oyunlar Steam uyumludur.

Bir önceki yazımız olan Türk Yapımcıdan PS4'e Özel Oyun Geliyor başlıklı makalemizde PlayStation 4’e özel ve Robinson The Journey hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.155 views Okunma 07 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.