Gameloft’un sevilen yarış türündeki oyunu olan Asphalt 8: Airborne mobil platformlardan sonra Apple TV’ye de gelmiştir. Apple TV sayesinde Asphalt 8 oyununu televizyonda oynana bilecek. Yeni Apple TV ile oyun sektörüne de küçük bir giriş yapmış olan Apple, geliştiricileri hızlı bir şekilde yeni platformuna adapte etmeyi başarmıştır. Gameloft, en popüler franchiselarından biri olan Asphalt 8: Airborne oyununu yeni Apple TV için yayınlanması gerçekleşti. Asphalt 8: Airborne, Apple TV’nin teknolojisinden yararlanarak televizyon ekranlarında daha önce kaliteli bir oyun deneyimi sunacaktır.

asphalt8
Apple TV, tv OS işletim sistemi ile güçlü Apple A8 işlemcisi sayesinde Asphalt 8: Airborne’u yüksek ayarda grafikler ve gelişmiş görsel efektler ile televizyonlarda oynama imkanını sunmaktadır. Asphalt 8: Airborne’daki bulunan yarışlar, Siri’ye yerleştirilen ivmeölçerin olması sayesinde çok daha fazla adrenalin sağlayarak, arabaların dönmesi gereken virajları tam hızla almanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede ise gerçek yarış heyecanını kesintisiz şekilde yaşaya bileceksiniz. Özellikle entegre Game Center özeliği sayesinde oyundaki gelişmeleri iPod touc, iPhone ve iPad’lerine senkronize edebilir.

Bir önceki yazımız olan Bu Hafta Hangi Oyunlar Çıkacak? başlıklı makalemizde Air Conflicts: Pacific Carriers, Call Of Duty: Black Ops 3 ve need for speed hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 929 views Okunma 04 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.