Çıkış tarihi 2 Kasım olarak belirlenen ‘Sonic Lost World’ adlı PC platformu oyunun yapımcısı ise Dimps Corporation. Uzun bir aradan sonra yeniden PC ekranlarında görünen Sonic Lost World’ün klasik bir oynanış şekli bulunuyor. 3Kasım tarihinde çıkan The Jackbox Party Pack adlı oyun ise, PS4 ve Xbox One platformunda oynanabiliyor. The Jackbox Pack adlı oyununun en önemli özelliği; aynı anda 100 kişinin oynayabileceği şekilde tasarlanmış olması denilebilir.

sonic

3 Kasım tarihinde piyasaya sunulan oyunlardan biri ise, Activision tarafından tasarlanan bir oyun olan The Peanuts Movie: Snoopy’s Grand Adventure. Bu oyunla efsane çizgifilm karakteri Snoopy, oyun konsollarına konuk olacak. Snoopy’s Good Adventure adlı oyunun küçük yaştaki çocuklar için oldukça popüler bir oyun olacağını da şimdiden söylemek mümkün.

snoopy

Games Farm tarafından tasarlanan bir simülasyon oyunu olan Air Conflicts: Pacific Carriers adlı oyunun çıkış tarihi de 3 Kasım, yani bu gün. 2013 yılında Play Station 3 için tasarlanan Air Conflicts: Pacific Carriers oyunu günümüzde ise, Play Station 4 için tasarlanmış.

3 Kasım çıkış tarihli oyunlardan biri olan, Lords Of The Fallen: Complate Edition adlı oyun ise, 28 Ekim 2014’ten itibaren çıkan tüm DLC paketlerinin toplamından oluşuyor. Bunun yanı sıra, Deck 13’ün yapımcılığını yaptığı oyun, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanıyor.

3 Kasım’da çıkan ve en çok merak edilen oyunlardan bir diğeri ise Need For Speed. PC, Play Station ve Xbox One platformlarında oynanabilecek olan Need For Speed’in yapımcısı ise Ghost Games.

Kendine has kemikleşmiş takipçileri bulunan oyunlardan bir diğeri ise, Anno 2205 adlı oyun. Ubisoft’un yapımcılığını üstlendiği Anno 2205, PC platformunda oynanabilir.

Ve sıra geldi en çok merak edilen oyunlardan biri olan Call Of Duty: Black Ops 3 adlı oyun. Black Ops 2’de yaşanan olaylardan sonra geçecek olmasının yanı sıra multiplayer modlarıyla öne çıkan oyun PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 platformlarında oynanabilecek. İddialı bir aksiyon oyunu olan Call Of Duty’nin çıkış tarihi ise 6 Kasım olarak belirlenmiş durumda. Kasım ayının ilk haftasının oyunlar açısından oldukça bol geçeceği kesin.

 

Bir önceki yazımız olan Activision Blizzard Candy Crush’ın Yapımcı Şirketini Satın Aldı başlıklı makalemizde 5, 9 milyar dolar ve Activision Blizzard hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.