İPad Pro meraklılarına iyi haber: 12.9 inç’lik yeni iPad Pro’ların satış tarihi netleşmeye başladı. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, Apple’a yakın kaynaklardan ve sevkiyat yapan birimlerden elde edilen bilgilere göre birçok yerde aynı anda satılmaya başlanacak olan İPad Pro’nun satış tarihi çok yakın. Ne kadar yakın olduğunu merak edenler için hemen söyleyelim; İPad Pro’lar 11 Kasım’da satışa sunulacak. Üstelik edindiğimiz bilgilere göre hem online, hem de mağazada satılmaya başlanacak olan İPad Pro’nun stok problemi de yok. Gücünü Apple A9X işlemciden alacak olan İPad Pro’nun teknik özellikler olarak bir önceki modellerden en az %80 daha fazla performansa sahip olmasının yanı sıra, 10 saate yakın pil ömrü, 4GB bellek, 12.9 inç lik retina ekran gibi üstün özellikleriyle beraber, 6.9 mm kalınlığı ile oldukça ince tasarlandığını da hatırlatmış olalım. ipad 2

İPad Pro’nun en çok merak edilen bir başka özelliği de, tabii ki fiyatının ne olacağı. Yapılan açıklamalara göre İPad Pro’nun 799 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. İPad Pro’yu aksesuarlarıyla birlikte satın almak istediğinizde ise, Apple pencil için 99 dolar, akıllı klavye içinse, 169 dolar daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor. Bu özelliklerin yanı sıra, yüksek fiyat politikası konusunda eleştiriler alan Apple’ın gelecek yıldan itibaren fiyat indirimine gideceği de İPad Pro ile ilgili konuşulanlar arasında.

 

 

Bir önceki yazımız olan Acer Aspire R11 Hakkında Son Bilgiler Geldi! başlıklı makalemizde Acer, Acer Aspire R 11 ve anıl koldaş yazıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.164 views Okunma 31 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.