Dünyanın en çok kullanılan video blog sitesi olan Youtube’un yeniliklerinden olan Youtube Red hakkında daha önce sizlere bilgi vermiştik.

Youtube Red’in normal Youtube’dan farkları ise reklamsız olması,seçim şansını size bırakması, arka plandayken dahi çalışabiliyor olması gibi özelliklerdir.

Youtube Red hakkında ne zaman yayına gireceği konusunda çeşitli beklentiler söz konusu iken, sonunda beklenen haber geldi.

Amerika’da kullanıma açılan YouTube RED hakkında ilerleyen günlerde kullanıcılar deneyimlerini aktaracaktır. YouTube RED’i kullanmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki linkten kayıt yaptırıyorlar ve ücreti ödeyerek doğrudan kullanmaya başlıyorlar. YouTube RED’in ne zaman ülkemizde kullanıma sunulacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Bu arada bu kadar farklı ve renkli özellikler sunan Youtube Red’in aylık bir ücret karşılığında çalıştığını da son olarak eklemek istiyoruz.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

 

Bir önceki yazımız olan iPad Pro'nun Satışı Sınırlandırılıyor! başlıklı makalemizde anıl koldaş yazıları, apple ve ipad hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.087 views Okunma 29 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.