Çinli marka OnePlus’un telefon piyasası hakkında farklı düşüncelere sahip olduğunu ve yeni modeller ortaya çıkarma amacında olduğunu hepimiz biliyoruz.

Bu modellerden bir tanesi olan One Plus 2 geçtiğimiz günlerde piyasaya ulaşmışken, yeni bir modelin hazırlığı da devam ediyor.

 

One Plus X adı verilen bu model hakkındaki fiyat bilgisi ve genel özellikleri hakkında bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor.

 

Metal bir kasaya sahip olacak olan OnePlus X, oldukça şık görünüyor diyebiliriz. 29 Ekim tarihini işaret eden afiş ayrıca fiyat olarak da 1699 Yuan yani yaklaşık olarak 267 dolar fiyat etiketine sahip olacak.Bu da bizim paramızla yaklaşık olarak 700 liraya denk geliyor.

OnePlus X özellikleri nasıl olacak?

Gorilla Glass 3 ile korunan 5 inçlik Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olan OnePlus X, 3 GB RAM ile 16 GB ve 32 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olacak. 13 Megapiksel arka kameraya ile gelecek olan OnePlus X ayrıca ön tarafta ise 8 Megapiksel ön kameraya sahip olacak.

 

Şimdiden birçok kullanıcı tarafından merak edilen One Plus X hakkında daha fazla bilgiyi ilerleyen günlerde aktaracağız.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

 

Bir önceki yazımız olan Nexus 5X’de Sorun Yaşanmaktadır başlıklı makalemizde google nexus 5x sarı ekran problemi ve google nexus 5x türkiye fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.