Samsung’un Galaxy View, online bir satış sitesinde yanlışlıkla satışa sunuldu ve bu sayede de bütün teknik özellikleri belli olmuş oldu. Adorama adlı satış sitesi, Galaxy View’ı satışa sunup ön sipariş almaya başladıktan kısa bir süre sonra hatasını fark ederek ürünü sitesinden kaldırdı.

599 dolardan önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Galaxy View’ın teknik özellikleri ise şöyle sıralanmakta:

2GB RAM, 32 GB dâhili depolama alanı, 128 GB’a kadar artırılabilir hafıza ve Full HD video kaydı yapabilen 2.1 Mega piksel ön kamera, Wİ-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth v4.1, GPS ve Cat.6 LTE modemin yanı sıra, 5700 mAh batarya kapasitesi ile yaklaşık 8.5 saatlik pil ömrü Galaxy View ile ilgili olan teknik detaylar arasında. Bu özelliklerin yanı sıra, Galaxy View, gücünü ise, 1.6 GHz saat frekansında çalışan Exynos 7820’den almakta.

Bu özelliklerin yanı sıra, Galaxy View’ın en önemli özelliği kuşkusuz 18.4 inç lik büyük bir ekrana sahip olması. Galaxy View’ın büyük ekranı araç içi navigasyon ve taşıma konusunda dezavantaj olsa da, birçok kullanıcı açısından öncelikli olarak tercih edilebilirliğini koruyor.

Galaxy View ile ilgili olarak yapılan eleştirilerden biri de, full HD çözünürlük yerine 2K ya da 4K’nın tercih edilebilir olması. Son olarak, Galaxy View’ın 3G WİFİ ve WİFİ olarak iki farklı model ile geleceğini de ekleyelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Twitter, Vine İle Birleşiyor! başlıklı makalemizde sosyal medya, twitter ve video hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 764 views Okunma 26 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.