Teknolojinin hayatın her alanında egemen olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Adını bildiğimiz bilmediğimiz onlarca teknoloji markasıyla karşılaşmaktan bir türlü favori bir marka sahibi olamıyoruz. Ancak yine de bu tür markaların birçok kullanıcı kitlesi oluştuğu zaman, onlardan vazgeçmeleri hiç kolay olmuyor.

 

İşte bu vazgeçme durumunun zorunlu olduğu bazı anlar oluyor. O anlardan bir tanesi Hudl markası ile ilgili bir veda haberi ile yaşandı.

Süpermarket devi Tesco tarafından üretilen Hudl ve Hudl2, sunduğu başarılı tablet deneyimini, uygun fiyata çekmesiyle büyük beğeni toplamıştı. Fakat şirket, geçtiğimiz günlerde beklentilerin aksini gösteren bir açıklama yaparak, fanlarını şaşırttı. Görünüşe göre, Hudl 3 asla raflara çıkmayacak.

Süpermarket devi yetkilileri yaptığı açıklamada, Hudl ve Hudl 2 satışlarından çok memnun olduklarını, hatta Hudl 2 tabletlerinin yok sattığını söyledi. Ancak her iki modelin de satışlarının bittiğini ve arkasının gelmeyeceğini de sözlerine ekledi.

 

Hudl markası çok fazla bilinen bir marka olmasa da ; ciddi bir kitlesi olduğundan bu haber birçok kullanıcıyı üzeceğe benziyor.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Bir önceki yazımız olan Galaxy View ’in Detayları Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizde samsung, Samsung Galaxy View ve Teknik özellikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 735 views Okunma 26 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.