Samsung ile Marvel arasındaki ortaklıklar giderek derinleşmektedir. İddialar doğruysa daha pek çok Marvel kahramanını Samsung akıllı telefonlarını görebiliriz. Bu sene Marvel ve önemli bir ortaklık yapan Samsung ilk olarak Avengers: Age of Ultron filmi için futuristik konseptler geliştirmiş ve sonrasında da kullanıcılara yönelik şarj platformu ile kılıf gibi aksesuarlar hazırlamıştır. Özellikle bir de Iron Man temalı sınırlı sayıda Galaxy S6 Edge modeli üretilmiştir. Son gelen bilgilere Samsung’un Ant-Man filmi için de benzer bir ortaklığa gittiğini gösterilmektedir. Geçtiğimiz aylarda ise vizyona giren ve iyi bir hasılat elde etmiş olan Marvel’ın Ant-Man filminizn yakında kendisine özel bir Galaxy Edge Plus versiyonuna kavuşacağı söylenmektedir. Önceki versiyonda olduğu gibi arka kapağında Ant-Man çizimleri yer alıyorken kasada da süper kahramana hakim olan renkler kullanılacağı bilinmektedir.

Sunulan özel versiyonun ara yüz, tema, duvar kağıdı, zil sesleri gibi içeriklerinde de Ant-Man izlerinin olması beklenmektedir. Bunun dışımda donanım olarak orijinal modelden bir farkı olmayacağı belirtilmiştir. Fiyatı olarak ise yine 2500$ seviyelerini olabilir. Önceki versiyonu 1000 adet üretilmişti ve eBay üzerinde 10 000$ seviyelerini görülmüştü. Bununla beraber neden Ant-Man için yatırım yapıldığı bilinmemektedir. Marvel için Ant-Man önemli bir unsurlarda ancak ilk film geride kalmış ve önümüzdeki dönemde ise Doctor Strange, Captain America ve Thor filmleri vardır. Özel versiyonunda ise bunlara öncelik tanınabilirdi.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Lumia satışları büyük düşüş yaşamakta başlıklı makalemizde Lumia satışı ve Microsoft Lumia hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 859 views Okunma 24 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.