Modern silahlarla oynanan bir strateji oyunu olan Raid And Rule adlı oyun, Mezzabites Technologies tarafından geliştirilmiş. Yeni mobil strateji oyunlarından biri olan ve aynı zamanda ücretsiz olan Raid And Rule Şafak Operasyonu, farklı özellikleri sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Oyunun en önemli özelliği ise, Türkçe olması çünkü Türkçe dil desteği olmadan oyun oynamak biraz zor olduğu için, bu oyunun kurallarını zorluk çekmeden anlayabileceksiniz diyebiliriz. Ayrıca oyunla ilgili diğer bir önemli özellikte Türkiye’de bulunan silahların oyunda yer alması, hatta oyun yüklenirken Mustafa Kemal’in sözlerini de görebilme imkânınızın olması.

         Oyun içerisinde belli bir bölge içerisinde binalarınızı oluşturup, stratejinizi belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca, oyunun başlangıcında birçok kristal verilerek bu kristaller sayesinde vakit kaybetmeden level atlama imkânınız da var. Oyun, ordunuzla birlikte düşman birliklerine yapılan saldırılarla devam ediyor. Elinizdeki kuvvetleri kullanıp düşman birliğine saldırı yaparak puan kazanıyorsunuz. Puanlarınız %50’yi aştığında da oyunu kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca online bir oyun olduğu için Chat bölümü de var. Bu da koalisyon kurup saldırabilirsiniz demek. Bunlara ek olarak, Raid and Rule Şafak Operasyonu oyununun şu an için sadece İOS destekli cihazlara indirilebildiğini yani Android telefonlar için biraz daha bekleneceğini de belirtelim. Son olarak oyun ile ilgili bazı olumsuz eleştirilere rastlasak ta, oyunun App Store’un en iyileri arasına girmiş olduğunu da belirtelim.

 

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Güçlü Telefonu Huawei Mate 8! başlıklı makalemizde huawei, Huawei Mate 7 ve huawei mate 8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,, 1.236 views Okunma 21 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.