Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı haberlerle ve ürünlerle karşı karşıya kalmaktayız. Çılgın ve renkli özelliklerin peşinde koşan birçok marka, her farklı modeli için daha farklı özellikler eklemeye çalışıyor. Bunu hemen her gün sitemizde yayınlanan telefon incelemeleri sayesinde öğrenmeniz mümkündür.

 

Kyocera markası bu farklılıkların en çılgınlarından bir tanesini yapmaya hazırlanıyor. Kyocera’nın Hydro Air adlı telefonu ”su geçirmeme” iddiasıyla piyasaya sürülüyor.

Ülkemizde 1 Nisan’dan itibaren geçilecek olan 4G desteğine de sahip olan telefon gücünü 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir Snapdragon yonga setinden alan telefon , 1GB RAM ve 8GB dahili depolama alanının bulunmasının yanı sıra ;  5 Megapiksellik ana kamerasına 2 Megapiksellik ön kamera eşlik ediyor.

540×960 piksel çözünürlüklü 5 inçlik ekranla gelen Kyocera Hydro Air, 2300 mAh gücünde bir bataryadan gücünü alıyor.

 

Normal şartlarda bu tür özellikleri olan bir telefonu alabileceğiniz en ucuz fiyat 750-800 Lira olmalıdır. Ancak bu telefon 100 dolardan yani yaklaşık 300 liradan satışa sürülmek isteniyor.

 

Bu farklı ve nispeten daha ucuz olan hamlenin nasıl bir etkisinin olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Bir önceki yazımız olan Facebook'tan Devlet Hacklerine Engel! başlıklı makalemizde anıl koldaş yazıları, Facebook ve facebook hack hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 938 views Okunma 21 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.