Akıllı telefon dünyasında pek çok kez esinlenmeler yani birbirine benzer derecedeki ürünleri görmekteyiz. Şirketler her yeni modelde akıllı telefonları rakiplerinin modellerine benzetirken son takdir ise kullanıcılara kalmaktadır. Bu defa ise esinlenmeden faydalanan şirket Samsung esinleneceği model ise iPhone 6s’dır.
Güney Koreli şirket en büyük rakibi olan Apple’ı yakından takip etmiş olacak ki ‘Rose Gold’ renkli iPhone 6S modeli iyi satış rakamlarına ulaştığını bilmektedir. Esinlenme de tam olarak burada başlamaktadır. iPhone 6S’den daha önce duyurulan Galaxy Note 5 ufak bir güncelleme ile iki yeni rengine kavuşmuştur. Bunlardan birisi ise ‘Pink Gold’ adında ve ‘Rose Gold’ rengine oldukça yakın bir renk olurken ikincisi ise Silver Titanium olmuştur.
23 Ekim’de Güney Kore’de satışa sunulacak olan bu yeni renk seçeneklerinin daha sonra global pazara dağıtılıp dağıtılmayacağı ise net olarak bilinmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 5 İçin Şeffaf Tasarım Geliştirildi! başlıklı makalemizde anıl koldaş yazıları, Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy Note 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 967 views Okunma 16 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.