Teknolojinin bizleri muhtaç ve bağımlı duruma düşürdüğü şu günlerde birçok marka kendini promosyonlara vurmaya başladı.

 

Bu konuda yeni bir örnek Microsoft’tan geliyor. Microsoft işletim sistemi olan Windows 10’un kullanımını arttırmak amacıyla bir kampanyaya başladı.

 

20 Ekim‘e kadar eski dizüstü bilgisayarınızı veya All-in-one bilgisayarını Microsoft Store’a getirdiğiniz takdirde 599 dolarlık alışverişiniz için hediye çeki sizin oluyor. Getirdiğiniz eski bilgisayarınız Windows işletim sistemli bir cihaz ise 200 dolar, MacBook ise 300 dolarlık bir hediye çeki alabileceksiniz.

 

Microsoftun bu konuda farklı çalışmaları daha önce de olmaktaydı. MacBook ile sıfır Surface Pro 3 değişimi, PlayStation 3 için 100 dolar ödemesi ile Xbox One değişimi, iPad‘ler için 200 dolar ödenmesi ve iPhone‘lar için de 200 dolar ödenmesi gibi çeşitli kampanyalarla kullanıcılarının karşısına çıkan Microsoft’un, bu yeni kampanyasıyla ne kadar ses getirebileceği merak konusu hale geldi.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

 

 

Bir önceki yazımız olan Samsung’un Yeni Monitorleri Telefonları Kablosuz olarak Şarj Edebiliyor başlıklı makalemizde akıllı telefonları şarj edebilen, Samsung’un yeni monitörü SE370 ve Yeni nesil monitörler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 886 views Okunma 16 Eki 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.