Günümüz çağında gün geçmiyor ki yeni bir akıllı telefon çıkmasın. Android telefonlar arasında tercih yaparken kalitesini ölçme konusunda ilk dikkat edilen özellik yeterince hızlı olması ve kamerasının çözünürlüğü oluyor. En iyi kameralı akıllı telefonlar konusundaki araştırmamızda teknoloji devleri yine sıralarını korudular. Seçim yapma aşamasında size yardımcı olacağından şüpheniz olmasın.

Android telefonların en çok dikkat edilen özellikleri işlemci hızlı ve kamera çözünürlüğü ile başlıyor. Diğer özelliklerinden önce ilk bakılan özellikleri bunlar. Çünkü bu özellikler göze ilk çarpan ve en çok kullanılan özellikler. Çözünürlüğü bakımından kaliteli bir akıllı telefon, sosyal paylaşım sitelerinin en çok kullanıldığı günümüzde kullanıcıların daha aktif paylaşımlarda bulunmalarını ve aynı zamanda çalışanların da daha hızlı veri paylaşımı yapabilmelerini sağlıyor.

En iyi kameralı akıllı telefonlar özellikleri arasında bu bağlamda hız konusu da çok önem kazanıyor. Yaptığımız araştırmada hem hız hem de kamera çözünürlüğü bakımından en iyi cihazları görebilirsiniz.

En İyi Kameralı Akıllı Telefonlar;

  • LG G4
  • HTC One M9
  • Samsung Galaxy S6 Edge
  • iPhone 6 Plus
  • Galaxy Note 4

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni iPhone Geliyor! başlıklı makalemizde iphone 6s hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 1.048 views Okunma 11 Eyl 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.