Yakın zamanda Mars’a Ulusal Havacılık ve Uzay dairesi tarafından yollanan Curiosity isimli robotun yollanmasıyla beraber alınan görüntülerde ilginç nesneler tespit edildi.Detaylar haberimizde…

s-d209658a31f5e9fda02de4a003ba4d92bd584241

Ulusal Havacılık ve Uzay dairesinin geçtiğimiz aylarda Mars’a yolladığı Curiosity isimli robotun çektiği fotoğraflar kafalarda soru işareti bıraktı.
Mars’a yapılan bundan bir önceki keşif uçuşunda yine fotoğrafların birinde buna benzer bir olay yaşanmış ve bir uzaylının bacağının fotoğraf karesine çıktığı iddia edilmişti fakat sonradan işin aslı ortaya çıktığında meğerse o görüntüde ki uzaylı bacağı değil keşif aracının güç kablosu olduğu anlaşılmıştı.

Şimdi de ilginçtir ama bizide şüphelendirmeyi başaran bir fotoğraf internete sızdı.Fotoğrafa dikkatli baktığınızda Curiosity robotunu izleyen bir yaşam formunu görebilirsiniz.

q_4600
Fotoğraflara inceleyen NASA tek gözü bulunan ve kertenkeleye benzeyen bu yaşam formunun iki uzun kolu ve zayıf bir vücudu olduğunu belirtti.Bacakları ise taş parçasının arkasında kaldığı için belli değil.

Bir önceki yazımız olan Apple TV Oyun Konsolu Mu Oluyor? başlıklı makalemizde apple tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 893 views Okunma 10 Eyl 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.