En çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’ta arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyenleri merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okuyun. Facebook arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyenleri görün.

Facebook kullanıcılarının birine arkadaşlık isteği gönderdikten sonraki bekleme süresi sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreci merakla beklemek yerine, Facebook arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyenleri görün. Yapmanız gereken aslında çok basit. Arkadaşlık isteği kısmına tıklayıp en alt kısmındaki tümünü gör sekmesini seçin. Sol tarafta kimin hala beklemede yani arkadaşlık isteğinizi kabul etmediğini görebilirsiniz.

Arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyenleri görebileceğiniz bu kısım sayesinde kimlerin size hala cevap vermediğini görebilirsiniz. Facebook arkadaşlık isteklerinin hemen kabul edilmesi beklenir. Bu neden ile bu bekleme süresi oldukça sinir bozucudur. Arkadaşlık isteği kısmına tıklayarak sizler de Facebook arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyenleri görün.

 

Bir önceki yazımız olan Telefon Bataryanız Hızlı Mı Bitiyor? İşte Sebepleri başlıklı makalemizde Telefon bataryası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 1.064 views Okunma 08 Eyl 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.