Sosyal paylaşım siteleri arasında fotoğraf paylaşımları ile bilinen Instagram yeni paylaşım butonu ile direkt mesaj konusundaki gelişmesi ile kendini gösterdi. Artık fotoğraf ve ya video paylaşımlarında direkt mesaj gönderilebiliyor.

Instagram gibi paylaşım sitelerinde iletişimi aktifleştirmek için sürekli olarak yenilikler yapılıyor. Instagram sitesinde yapılan son yenilik ise yeni paylaşım butonu. Direkt mesaj göndererek paylaşım yapmamızı sağlayan bu buton ile kişiye özel mesaj gönderme imkanımız oluyor.

Instagram’da daha önce sadece bilgisayar ya da akıllı telefonumuzdaki fotoğrafları paylaşabiliyorduk. Yeni paylaşım butonunun aktive olması sayesinde kişiye özel paylaşım yapabiliyoruz. Instagram’ın yenilikleri sadece yeni paylaşım butonu ile sınırlı değil. Instagram geçtiğimiz günlerde dikey ve yatay olarak değişebilen fotoğraf yükleme yeniliği ile de gelişme göstermişti.

Bir önceki yazımız olan Google Logo Tasarımı Yenileniyor başlıklı makalemizde Google logo tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 1.172 views Okunma 04 Eyl 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.