Çinli baba, oğlunun çok sevdiği Transformers filmindeki Bumblebee karakterinin birebir kopyasını yaptı.İlginç detaylar haberimizde.

transformers

 

 

 

 

 

 

Bildiğiniz gibi Transformers film’inde yer alan özellikle çocuklar tarafından sevilerek izlenen Bumblebee karakteri gerçek hayata taşındı.Çinde yaşanan ilginç olay Liansheng ailesinde yaşandı.Liansheng ailesinin en küçük çocukları babasından küçük bir transformers robotu istemesi üzerine baba Wang Liansheng ise olayı biraz abartarak 1 yıl uğraştan sonra oğluna 3 metre genişliğinde 5 metre uzunluğunda filmindeki robotun birebir kopyasını yaptı.

Transformers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginç olayı duyan basın dünyası Liansheng ailesinin kapısını çaldı ve ilginç robot için neden küçük bir robot almak yerine bu kadar büyük ve masraflı robot yapma gereği duydunuz sorusuna ise verdiği cevap şaşırtıcıydı.Wang Liansheng” Küçük bir robot alsam çocuğum bununla kısa bir süre oynayıp, sonrasında eline almayacaktı.Ama şimdi eline almasa bile sürekli gözünün önünde duracak ve beni hatırlatacak bir hediye oldu” diye belirtti.

transformers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bumblebee karakterini yapmak için toplamda 3 hurda araba kullandığını belirten Wang Liansheng’e  ilginç hediyesinin başka çocuklara örnek olmamasını temenni ediyoruz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Lenovo Phub Plus Tanıtıldı başlıklı makalemizde Lenovo Phub Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.