Samsung Electronics ‘den İphone yi kızdıran kampanya hakkında detaylar haberimizde.

Samsunf Test Drive

Geçtiğimiz günlerde Samsung son stratejisi olan Iphone kullanıcılarına yönelik 1 dolara en son çıkardıkları Galaxy S6 Edge, S6 Edge ve Note 5 için deneme programı başlatmıştı.
Bu yaptıkları deneme programının amacı tamamen İphone kullanıcılarına yönelik olarak gerçekleşti.Eski İphone’ larını getiren müşterilere, 1 dolar karşılığında 30 gün boyunca kullanabilecekleri Galaxy S6 Edge, S6 Edge+ ve Note 5 verilecek.

 

Samsung Mobil

Konu hakkında Samsung firmasından üst düzey yöneticlerin yaptığı açıklamaya göre Ultimate Test Drive için üretilen cep telefonlarının birkaç saat içerisinde stoklarda tükendiğini sonrasında gelen müşteriler İphone cep telefonlarını değişemediklerini belirtti ve en kısa sürede daha fazla üretilerek tüm değişim yapmak isteyenlerin ihtiyacını karşılayacaklarını belirtti.
Şuan için şirket Deneme Programı kapsamında kaç adet cep telefonu kullandığını resmi olarak açıklamamışken Türkiye de böyle bir uygulamanın ne zaman hayata geçirileceği akıllarda soru işareti olarak kalacağa benziyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan En Yüksek Sar Değerine Sahip Akıllı Telefonlar! başlıklı makalemizde sar degeri ve sar degeri yüksek telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.276 views Okunma 27 Ağu 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.