Huawei Nexus Render’in Tasarımı ve Teknik Özellikleri Sızdı

Akıllı telefon üreticisi Huawei ve Google ile ortak olarak üretimini gerçekleştireceği Nexus modelinin 3 boyutlu render videosu sızdırıldı. İşte  büyük ekranlı harika Huawei Nexus modelinin tasarımı hakkındaki detaylar…

2015 yılının bitimine kadar iki farklı Nexus cihazı ile karşılaşacağımız uzun bir süredir teknoloji gündeminde. LG ve Huawei tarafından üretimi gerçekleştirilecek olan yeni Nexus modelleri ise birçok teknoloji okurunu ve kullanıcıları meraklandırıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan LG Nexus render görüntülerinin arkasından i bu sefer ise Huawei Nexus render görüntüleri ortaya çıktı.

İşte Büyük Ekranlı Huawei Nexus Tasarımı

5,7 inch genişliğinde büyük  bir ekrana sahip olacak olan Huawei Nexus modeli tıpatıp LG Nexus modelinde olduğu gibi Ekim Kasım aylarında tanıtılacak. Sızıntı kaynağından alınan diğer bir bilgiye göre Huawei Nexus modelinin boyutları ise 159.4 x 78,3 x 6,6 / 8,5 milimetre olacağı yönünde.

Huawei’ye ait G serinin tasarım çizgilerini yoğun bir şekilde taşıyan Huawei Nexus, arka kısımda yer alan parmak izi okuyucusu ile iyi bir farklılık kazanıyor. Cihazın ön tarafına baktığımızda ise çift ön stereo hoparlörü kullanıcıların dikkatini çekeceğe benziyor. Bayağı bir ince yan çerçevelere sahip olan cihaz, aynı zamanda son teknoloji modası USB Type-C girişini fr kullanacak.

Diğer söylentilere göre ise Google ve Huawei aynı cihazın 5,5 inç büyüklüğündeki versiyonu üzerinde farklı görüşler içerisinde hazırlanıyorlar. Son olarak modellerin ekran çözünürlüğü ise 1440×2560 piksel yani Quad HD çözünürlüğünde olacağına

Bir önceki yazımız olan iPhone 6c, En Geç Samsung Yardımı İle 2016’nın 2. Çeyreğinde Gelecek başlıklı makalemizde iphone, iphone 6 ve iphone 6c hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.080 views Okunma 16 Ağu 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.