Popüler sızıntı kaynağı Evan Blass Nam-ı Samsung Galaxy S6 Edge+ Plus harici klavyesi haberini paylaştı.

13 Ağustos tarihinde resmen tanıtılacak olan Galaxy Note 5 ve Galaxy Edge+ için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Samsung Galaxy S6 Edge+ harici klavyesi son çıkan haberler arasında kullanıcıları en çok şaşırtan haber oldu. İlginç tasarımı ve alışık olmadığımız stili ile bizler için ilginç bir yenilik olmaya aday. Bu aparatın şuan için Samsung’a ait olup olmadığı bilinmiyor. Bilinen şu ki klavye  Sony Ericsson’un P800/900 serisine çok benziyor.

samsungSamsung’un mobil cihazlardaki klavyelerine benzeyen klavyede, 4 kademe var ve bu kademelerde home, geri ve uygulamalar tuşları bulunuyor. Samsung Galaxy S6 Edge+ harici klavyesi olarak duyulan aparat büyük ihtimal ile Samsung üretimi olacak. Akıllı telefonların tanıtımına sayılı günler kala şu günlerde değişik aparat haberlerinin çıkması ürünlerin daha çok merak edilmesine neden oluyor. Samsung Galaxy S6 Edge+ ile uyumlu olan aparat şu günlerde en çok merak edilen aparatlar arasında yer alıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Angry Birds 2 İndirilme Sayısı 10 Milyona Ulaştı! başlıklı makalemizde Angry Birds 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 1.035 views Okunma 08 Ağu 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.