Kısa zamanda popüler olan ve yaş sınırı olmadan herkesin ilgisini üzerine çeken Angry Birds 2. serisi ile de bu popülerliğini korumaya devam ediyor.

Yetişkin ve çocukların sevdiği ve keyif aldığı bir oyun olan Angry Birds, 2. seride de aynı keyfi vermeye devam ediyor. Yapımcı Rovio’nun Twitter üzerinden yaptığı yorumda Angry Birds 2 yayınlanmasından 12 saat sonra 1 milyon indirme sayısına ulaştı. Oyundaki güncellemeler ile daha da keyifli bir hale gelen oyun, 3. gün sonunda tam 10 milyon indirilme sayısına imza attı.

Angry Birds 2 şimdilik sadece IOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlara indirilebiliyor. PC ve Windows Phone sürümleri henüz yayınlanmayan oyun ay sonunda 60 milyon indirme sayısına ulaşacak gibi görülüyor. Rovio oyunun Windows Phone sürümünün olmayacağını zaten önceden duyurmuştu. PC sürümü yayınlandığında indirme sayısının çok daha fazla artması bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Google Plus Kapanıyor mu? başlıklı makalemizde G+, Google Plus ve Google Plus Kapanıyor mu? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 900 views Okunma 07 Ağu 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.