iPhone 6s Hangi Renklerde Gelecek?

image

Apple şirketinin 2015 yılının son çeyreğine doğru tanıtması beklenen iPhone 6s hakkında yeni dedikodulara gelmeye devam ediyor. Yeni bir söylentiye göre iPhone 6s’in yeni renk seçenekleri ortaya çıktı.

Teknoloji pazarında iPhone ayı olarak ta tabir edilen Eylül ayı yaklaştıkça iphone 6S hakkında yeni söylentiler de ortaya çıkıyor. İlk sızıntı iPhone 6s’in kasası oldu. Daha sonra ise bu sızıntıyı Qualcomm LTE işlemci ve iPhone 6S kamera bilgilerinin yer aldığı sızıntısı izledi. Yeni sızıntı ise iPhone 6s modelinin yeni renk seçeneği oldu .

Apple şirketi, iPhone 5s ile gri, gümüş ve altın renk seçeneklerini kullanıcıların beğenisine sunmuş ve bu renk politikasını iPhone 6 ile de devam ettirmişti. Fakat yeni çıkan haberlerde iPhone renk seçenekleri hakkında çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Apple’ın rakipleri, amiral gemisi cihazlarında kırmızı, pembe, yeşil ve mavi tarzında farklı renk seçeneklerine yer vermesi, Apple’ın iPhone 6s’e yeni bir renk seçeneğini ekleme ihtimalini güçlendirir nitelikte. Peki, bu yeni renk ne olacak?

iPhone 6s’in yeni renk konusunda tercihini, 10 bin dolarlık Apple Watch Edition modelinde kullanılan Rose Gold veya pembe renklerinden biri olacağı söyleniyor. Tahmin edeceğiniz gibi kadınlara hitap edecek bu yeni renk rercihleri kulağa çok hoş geliyor.

Pembe iPhone 6s Nasıl Görünür?

Eğerki iPhone 6s modelinin rengi pembe olursa nasıl görüneceği hakkında Çin tabanlı bir blogger, iPhone 6’nın kasasını ince bir işçilik ile pembe renge boyamış. Ön tarafı beyaz olan cihazın arka tarafı ise pembe vede  oldukça hoş görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia Z5 Hakkında İlk Bilgiler Gelmeye Başladı başlıklı makalemizde sony xperia z5, sony z5 ve xperia z5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.213 views Okunma 07 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.