LG G2’ye Android 5.1.1 Güncellemesi Yakın Zamanda Gelecek

Koreli üretici LG’nin G serisinin kuşkusuz en başarılı ve kullanıcılar tarafından en fazla beğenilen modeli olan G2, kullanıcılarını yine memnun etmeye devam etmekte.

Android Lollipop güncellemesi noktasında bir çok firma sıkıntılar yaşarken, LG bu konuda kararlı bir duruşla hiç taviz vermeyen firmalardan birisi olmayı başardı. G serisi akıllı telefonların, bir diyer deyişle amiral gemisi olarak tanımlanan modellerini piyasadaki diğer güçlü rakiplerine göre çok daha ucuz bir fiyata sunan LG firması, aynı kararlı duruşu ve istikrarı güncelleme konusunda da göstermekte.

Lollipop güncellemesi hakkında gelen son bilgilere göre, Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi, LG’nin kendisine ait olan UX 4.0 arayüzü ile G2 cihazlarına sunulacak. Yani LG G2 bu güncelleme sayesinde, G4 modellerinde kullanımda bulunan bir çok özelliğe de -arayüz bakımından- buluşmuş olacak. Hatırlarsınız LG G4, Android 5.1 ile gelmiş ve kısa bir sürede 5.1.1’e güncelleme ile geçiş yaparak tüm kullanıcıları ve teknoloji meraklılarını şaşırtmıştı.

D802 olarak isimlendirilen bu yeni yazılım şu an için hala yapım aşamasında. Güncellemenin hazır bir halde, minimum 2 ay içinde sunulması beklenmekte.

Bir önceki yazımız olan Google'a, Android 5.0 Lollipop Güncellemesinin Batarya Süresini Sömürmesiyle İlgili Yağmur Gibi Şikayet Geliyor! başlıklı makalemizde android 5.0 ısınması ve lollipop ısınması hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.508 views Okunma 06 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.