Giriş Telefonu; Zenfone Go

Asus yapımı olan Zenfone, gördüğü ilgi üzerine farklı boyutlara taşınmaya çalışıyor. Asus’un ciddi bir oranda beğeni alan Zenfone’nun üstüne Zenfone 2’yi çıkaran Asus ilk günden 32 GB’lık stoklarını tüketmiş bulunmakta.

Eski Zenfone ve yeni Zenfonunda iyi bir başarı yakalayan bu firma uygun telefon fiyatları ile de müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Düşük fiyat, yüksek performans anlayışını hedef belirleyen Asus; şimdi de yeni telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Şu ana kadar Asus tarafından net bir haber dökülmese de Tayvan kapsamlı bir şirketten bu haberler üzerine sızıntı bilgiler alınmakta. Bu kaynaktan gelen bilgilere göre ‘Zenfone Go’ adında olan yeni giriş telefonu ve resimleri sosyal ağ aleminde dolaşmaktadır. Pastel renklerinin de olacağı sızıntı haberler arasındadır.

Yeni Zenfone’nun özellikleri;

720×1280 çözünürlükte 5-inç ekran,

Guad-Core işlemci

Mali-400 MP2 grafik işlem birimin,

MT6582 çipset,

2GB RAM,

8GB dahili depolama alanı,

8MP arka ve 2MP ön kamera da bulunmaktadır.

Fakat kesinliği adına net bir haber bulunamayan bu sızıntı bilgiler Asus’dan gelen net bilgiler dahilin de doğruluğu belirlenecektir. Severlerinin bir kısmını hüsrana bir kısmını da sevindirecek olan başka bir bilgide 4G teknolojisi yerine 3G teknolojisini kullanacak olmasıdır. Bu ayın sonuna doğru lansman açıklaması ve bilgileri ile görücüye çıkacak olan cihazın fiyatı hakkında da net bir durum şu anlık belli değildir.

Bir önceki yazımız olan Foxconn, Nokia'ya Ait İlk Android Telefonunu Üretmeye Başladı! başlıklı makalemizde android nokia, Nokia ve nokia android hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.045 views Okunma 03 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.