Apple Music Uygulaması iOS 8.4 İle Birlikte Geliyor

Dünya devi Apple’ın mobil cihazları için geliştirdiği ve halada geliştirmekte olduğu iOS işletim sisteminin bir sonraki güncellemesi 30 Haziran Salı günü yani yarın iphone kullanıcıları ile buluşacak, ve ayrıca Apple Music hizmeti de bütün iOS kullanıcılarına sunulmuş olacak.

Apple teknoloji şirketinin WWDC 2015 konferansında izleyicileri en çok heyecanlandıran yeniliklerinden biri kuşkusuz Apple Music hizmeti idi. Spotify ve Deezer isimli online müzik hizmeti sunan uygulamalara benzeyen ama bazı farklı detayları ile diğerlerine göre bir adım daha önde olan Apple Music, birçok kullanıcının aşırı fazla hoşuna gitmiş ve Apple cihazlarını kullanan tüm kesimler tarafından bu iki servisi onlar için saf dışı bırakacağını söylemekte, yani Deezer ya da Spotify servislerini kullananların bu servisin cihazlara gelmesi ile Apple Music’e geçeceği bekleniyor.

30 Haziran 2015 Salı günü yani yarın saat 18:00 sularında Apple’ın mobil cihazları için başlanacak olan iOS 8.4’ün de dağıtımıyla beraber kullanıcılara sunulacak en dikkat çekici yenilik Apple Music servisi olacağı şüphesiz.

Ayrıca Apple teknoloji şirketinde başkan yardımcısı olan Eddy Cue, iOS 8.4 ile cihazlara gelecek olan Apple Music hizmetinin ilk etapta iTunes Match’de sunulduğu gibi 25 bin şarkı içereceğini, iOS 9’un cihazlara gelmesine kadar bu sayı 100 bin barajını aşacağını söyledi. Buda demek oluyorki diğer rakiplerine(Deezer-Spotify) karşı ciddi oranda üstünlük sağlamaya ve onların koltuklarını almaya kararlı bir Apple servisi görmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan iPhone 6S'in Çıkacağı Tarih Sızdı! başlıklı makalemizde iphone, iphone 6s ve iphone 6s ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.009 views Okunma 29 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.