Merkezi Çin olan ve mobil oyun şirketi sıfatına sahip olan Snail, Mobile W3D ismindeki oyun bazlı telefonunun teknik özelliklerini bizlerle paylaştı. Snail Mobile W3D ilk olarak CES fuarında ortaya çıkmıştı. Mobile W3D özelliği nedir? Bu telefon Android tabanlı ve tamamen oyun bazlı çalışmaktadır. D-pad, ön yüzdeki kontrol butonları, yan yüzeyde bulunan tuşlar ve ikili analog kontrolleri ile tam bir PS tarzı oyun oynama imkanı sunuyor.  Günümüz de oyun bağımlıları oldukça yüksek miktarlardadır. Oyun oynamak için sadece bağımlı olmak gerekmiyor ve birçok insanda her türlü model telefonlarında az veya çok oyun oynamaktadırlar. Daha önceleri Sony Xperia Play oyun odaklı telefon olarak hayatımıza giren oyun bazlı telefonlara hiçbir şekilde benzemiyor.

Xperia Play Modelinden Çok Daha Üstün!

Xperia Play modelinden oldukça daha fazla modern ve ilgi çekecek tarzda. Cihazın tamamen oyun odaklı olması ve oldukça fazla derecelerde güç harcayacak olmasından dolayı tam olarak 4200mAh değerinde bir batarya kullanacak. Bu yüzden de pil konusunda hiçbir şekilde tereddütleriniz olmasın. Snail Mobile W3D teknik özellikleri nelerdir? Bu Çinli şirket, telefonunda 5.5 inç 1080p çözünürlüğünde ekran kullanıyor, 64-bit ve 8 çekirdekli MediaTek 6595 işlemci kullanıyor. Ayrıca 2 GB RAM, microSD ile yükseltilebilir tam 16 GB dahili bellek, 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamerası bulunan bu telefonun fiyatı ise tam olarak 400 dolar olarak belirlenmiştir. Sadece oyun değil fotoğraf ve farklı özellikleri ile de birçok kitleye hitap eden bu telefon oldukça reva görecek gibi.

Orta Seviyeden Daha Fazla özelliklere Sahip!

İki microUSB portu bulunan bu telefon, orta seviyeden az daha fazla bir donanım özelliklerine hakimdir.  Bu cihazı tercih sebebi yapan bir diğer özelliklerden bir tanesi de ek bir donanım desteğine ihtiyaç duymadan bütün oyunların tam 3D efekt ile oynanabilmesini sağlamasıdır. Snail Mobile W3D çift simkart özelliği var mı? Ayrıca Çift Sim kart özelliği de olan bu cihaz Aralık ayında bizlerle buluşacağı söylenmektedir. Bir diğer kaynaklara göre de 29 Eylül ayında satışa sunulacağı konusudur.

Bir önceki yazımız olan iphone 7 Hakkında başlıklı makalemizde iPhone 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 1.267 views Okunma 27 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.