Facebook’ta son günlerde sık sık bildirimlerde arkadaşlarımızın bizi bir uygulamaya davet ettiğini görüyoruz. Bu uygulamanın adı Kiwi.

Facebookta son zamanlarda etiksiz bir şekilde yayılan uygulamaların sayısı çok fazla artıyor. Kiwi uygulamasıda bu uygulamalardan bir tanesi. Kiwi uygulamasına Facebook ile kayıt olup giriş yapan kullanıcıların tüm facebook arkadaşlarına anında davet bildirimi gidiyor. Son günlerde bu şekilde etiksiz bir şekilde çok fazla kullanıcı sayısına ulaşan kiwi uygulaması aslında bir soru sorma uygulamasıdır. Kiwi uygulamasını kullanan kullanıcılar birbirine ratgele sorup cevaplayabiliyor. Bu uygulamada rastgele kişilere anonim sorular sormakta mümkün. Uygulamanın teması facebook mobil temasına benzer bir tema şeklinde Bu uygulamanın bir benzerini daha önceden ask.fm ile görmüştük.

 

Bir önceki yazımız olan Bugünden itibaren Windows Phone üzerinden Whatsap'ta sesli arama yapılabilecek başlıklı makalemizde manşet ve Whatsap sesli arama Windows hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.239 views Okunma 25 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.