İşte Beats Solo HD Kulaklığının Şaşırtan Maliyeti

Beats’in markasının kimi kitleler için yüksek fiyatlı kulaklıklarından olan, Solo HD versiyonunun gerçek maliyeti ortaya çıktı. Duyunca çok Şaşıracağınız Beats Solo HD kulaklığın, şaşırtan maliyeti.

Teknolojik ürünler çoğu zaman uygun fiyatlı olmuyor. Bu noktada en tuzlu markalar deyince akla; Apple ve Beats gibi markalar geliyor. Artık toplumlarda oluşmuş bir algı var;  Apple ve Beats ürünü kullanan herkes, zengin olarak yorumlanmakta.

Herkesin aklına bu soru muhtemelen gelmiştir; “bu cihazın maliyeti ne kadar acaba?” Şuanda dünyanın en ünlü kulaklık üreticilerinden bir tanesi olan Beats’in Solo HD kulaklık modelinin maliyeti ortaya çıktı.

image

Beats Solo HD parçaları, 18 dolar!!!

Avery Louie isimli bir mühendisin içini açarak parçalarını ayırdığı Beats Solo HD kulaklığın parçalarının toplam maliyeti, duyanları çok fazla şaşırttı. Küresel pazarda 200 dolar gibi bir fiyat ile raflarda kendisine yer bukan Beats Solo HD kulaklığın tüm parçalarının toplam maliyeti, Avery Louie tarafından yapılan açıklamaya göre, sadece ve sadece 18 dolar! Bitmedi, bu çok düşük maliyetin yanı sıra Beats Solo HD’de içerisinde yer alan metal parçaların ise, sadece kulaklığı kaliteli göstermek amacıyla kulaklıkta bulunuyor.

Elbette Beats Solo HD kulaklığın tüm maliyeti, sadece 18 dolar değildir. Zira bütün teknolojik ürünlerde yapıldığı gibi Beats Solo HD kulaklığın da ar-ge çalışmalarından pazarlamaya kadar çok çeşitli giderleri bulunuyor. Fakat  nekadar olsada maliyeti  18 dolar dan Maximum 50 dolara çıkar kalan 150 dolar ise Beats in cebine

Türkiye’de 400-500 TL dolaylarında fiyat ile raflarda yerini alan Beats Solo HD kulaklığın,  Maximum gideri  150 TL yani 250-300 lira kâr elde ediliyor alışverişten.

Bir önceki yazımız olan İpad mini raflardan kalkıyor başlıklı makalemizde İpad mini, İpad mini raflardan kalkıyor ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.178 views Okunma 23 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.