Vodafone Smart 6

Son zamanlarda operatörlerin fatura dahilinde taksit ile telefon satım işlemleri hızla yayılmakta. Vodafone’da bu olaya yeni telefonu Smart 6 tanıtımını yaparak katılımını bulundurmakta. Uygun fiyat anlayışı ve orta düzey bir akıllı telefon modeli sunan Vodafone iyi fiyat, yüksek performans anlayışını öne çıkarmaya çalışmıştır.

Dış görünümü oldukça sade ve şık tutan Vodafone ince ve zarif telefon mimarisi ile severleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Büyük ekranı baz alıp telefon kenarlarını ince tutarak ekranı daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlayan bu sistem ile cihazlarını yenilemiş bulunmakta.

Vodafone Smart 6nın Teknik Özellikleri;

5.5 inç Full HD ekran

Qualcomm’un 8 çekirdek

1.8GHz hızında çalışan Snapdragon 615 işlemci

2 GB RAM

16GB depolama kapasitesi

128GB’a kadar desteklenen Micro SD kartı

3.000mAh pil gücü

13MP arka kamera ve 5MP ön kamera

151gr ağırlığı, 8.35mm de inceliği

Android 5.0.2 Lollipop

Oldukça iyi özelliklere ve şık bir dış görünüş yapısına saip olan bu telefon kullanıcılarını memnun edebilecek düzeyde. Cihazın teknik özelliklerini dikkat edecek olursak orta düzey bir sınıfa sokmak kaçınılmaz bir karar olur. Quick Charge teknolojisi ile hızlıca dolabilecek olan bu pil kapasitesi bu cihazı almayı düşünecek kullanıcılar için yeterli bir miktar olacaktır. Cihazın diğer bir avantajı da Vodafonun yaptığı 4G çalışmalarını telefonunda gayet başarılı bir şekilde sunmuş olmasıdır. Telefon fiyatı hakkında henüz net bir açıklama yapmayan Vodafone en kısa zamanda resmi lansmanını açıklayacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Apple Musıc Servisinin Türkiye Fiyatı başlıklı makalemizde apple music fiyatı, apple musıc ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.631 views Okunma 20 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.