Üç büyük operatörün sahurda bedava internet kampanyaları

Klasikler değişmedi. Sahurda bedava internet kampanyası geleneği tüm operatörlerde devam ediyor…

Geçen senelerden de bildiğiniz üzere operatörler sahura kalkan gençlerimiz için ücretsiz internet kampanyası yapıyordu. Bu sene de bu geleneği sürdürdüler.

İnsanlarımız yani sizler bilirsiniz ki uyuyup tekrar sahura uyanmak yerine hiç uyumamayı tercih edebilirsiniz. Çoğunluğun tercihi de bu yanda. Ancak uyumadığınız zaman, zamanın geçmesi biraz sıkıntılı bir süreç olduğu için üç büyük operatör olan Avea, Vodafone ve Turkcell bu gençlerimize bir güzellik yaparak sahur internet kampanyasını oluşturdular. Tamamen ücretsiz olan bu kampanyada ister film izleyin, ister müzik dinleyin isterseniz de sosyal ağlarda takılın diye ücretsiz internet veriliyor. Bütün operatörler internet veriyor ancak tabi farklı paketler veriyorlar.

Turkcell ve Vodafone bir ay için 2 GB verirken Avea günlük olarak 500 MB internet sahibi yapıyor sizleri. Yani anlaşılacağı üzere sahura kalkan gençlerimiz oyun keyfinden ödün vermiyorlar. Ancak bir hatırlatmada bulunmamız gerekiyor. Bu internet paketini sadece gece 02:00 ile sabah 06:00 arasında kullanabilirsiniz. Zaten adından da anlaşılıyor. Adı üstünde sahur paketi diye. Operatörlerin böyle bir şey yapması çok güzel bir düşünce, hem sahura kalkan gençleri memnun etmek için, hem de üşenen gençlerin bedava interneti görünce teşvik olması gibi bir şey. Bütün operatörleri tebrik etmek istiyorum. Ramazan ayımız kutlu ve mübarek olsun…

Bir önceki yazımız olan Spotify'nin 20 Milyon Ücretli Kullanıcısı Var! başlıklı makalemizde manşet ve Spotify hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.