Bundan sonra bilgisayarınıza ve oyun konsolunuzda oynamış olduğunuz oyunları artık video olarak kayıt edebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak ise gerçekten çok kolay

Ekran kaydı yapan uygulamaların çoğu ya root’a ihtiyaç duyuyor ya da sorun çıkartabilmektedir. Ancak Samsung marka bir cihazı kullanıyorsanız, artık root’a ihtiyaç duymayan bir çözümünüz bulunmakta Game Recorder+, herhangi bir oyunu kaydetmenize izin vermesi ile beraber, oynarken sesinizi kaydetmenize de olanak tanıyor.

 

Uygulama içerisindeki “game boost” görevi, oynadığınız sırada RAM’i optimize ettiğini iddia edilmektedir. Kayan menüyse oyunu duraklatmanıza gerek kalmadan Game Recorder+’a geçiş yapmanızı sağlıyor. 720p videolar kaydedebilen yazılım, onları düzenlemenize ve kırpmanıza da izin veriyor.

 

Game Recorder+’ın tüm bu güzelliklerinden yararlanabilmek için Galaxy S6, S6 Edge, Note 4, S5, Note 3, S4 ve Note 2’den birine sahip olmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan HTC One Max İçin Nihayet Android 5.0 Lollipop Yayımlandı başlıklı makalemizde htc one, htc one max ve HTC one max lollipop hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 924 views Okunma 19 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.