OnePlus’da Kullanılacak İşlemci Paylaşıldı

Amiral gemisi şampiyonu OnePlus yeni cihazı üzerinde çalışırken bu cihazda hangi işlemciyi kullanacağını sonunda açıkladı. İşte OnePlus 2 amiral gemisinin işlemcisi ve hakkındaki diğer detayları.
Amiral gemisi şampiyonu OnePlus One sayesinde akıllı telefon pazarını titreten OnePlus, şimdi ise bir sonraki amiral gemisi şampiyonu olabilecek OnePlus One 2 üzerinde çalışmaları devam ediyor.
Uzun bir süredir hakkında çok farklı haberler ve sızıntıların bulunduğu OnePlus 2’de kullanılacak olan işlemci, en sonunda netlik kazandı. OnePlus bu açıklaması tam bir reklam niteliğinde. İşte birçok kullanıcı ve teknoloji severim merekla beklediği OnePlus 2 nin işlemcisi; uzun zamandır dillerden ısınmadan dolayı hiç düşmeyen  Qualcomm Snapdragon 810
image

OnePlus 2’nin Gelmesiyle Alışılmışın Dışında Çok Farklı Bir Snapdragon 810 Deneyimi Görebiliriz!
Uzun bir süredir Xperia olsun, Galaxy olsun, LG olsun hakkında birçok haber yaptığımız Qualcomm Snapdragon 810, bildiğiniz üzere ısınma probleminden henüz kurtulamadı. Yapılan yazılımsal veya  donanımsal birçok iyileştirme ve düzenlemenin ardından, bu işlemcinin ilk kullanımdaki haline kıyasla artık daha az ısınma problemi yaşanıyor, fakat tek sorun halen kullanıcısını memnun edecek seviyede değil ısınma derecesi.
Ama bugün itibari ile paylaşımı yapılan OnePlus 2’de kullanılacak olan Qualcomm Snapdragon 810, diğer teknoloji firmalarının cihazlarından farklı olacak. OnePlus 2’nin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı söylenen bu işlemci, gelen bilgilere göre Oxygen OS ile birebir uyumlu çalışarak,çok az bir ısınma yapacak.

İşlemci dışında bazı özellikler;
*5.5 inç Quad HD çözünürlükte ekran,
* 13 Megapiksel ana kamera,
* 3 gigabayt RAM bellek
Bildiğiniz üzere OnePlus One cihazındaki düşük fiyat yüksek donanım ile fark yaratmıştı. Bakalım OnePlus yine karşımıza şaşırtan uygun fiyat politikası ve farklılık ile çıkacak mı?

Bir önceki yazımız olan Asus Zenfone 2 Şaşırtan Türkiye Fiyatı ve Özellikleriyle Dikkatleri Topladı ! başlıklı makalemizde Asus Zenfone, manşet ve zenfone 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 902 views Okunma 18 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.