Dünyanın en büyük telefon firmalarından biri olan Sony üretmiş oldukları cihazların ısınma sorununun olduğunu kabul etti. Teknolojinin gelişmesi ile beraber donanımlarda sorunlar olmaya başladı. Mobil teknolojisi bildiğiniz gibi çok hızlı gelişmektedir. Bu gelişme ile beraber Sony nin üretmiş oldukları donanımlarda düşük kalıyor ve aşırı ısınmaya sebep oluyor.

Sony bununla alakalı güzel bir açıklama da bulundu yapmış olduğu açıklama da

“Firmamızın yapmış olduğu cihazlarda bir takım sorunlar olduğunu doğruluyoruz. Bundan sonra geliştirmiş olduğumuz cihazlarda bu tarz sorunların olmayacağını temelli ederiz. Isınma sorunu olmayan ilk telefonumuz Xperia Z4+ en kısa zaman da sizlerle olacaktır” Sony’ in şuanda olan Amiral gemisi Z3+ Snapdragon 810 işletim sistemi kullanmasına rağmen yine de ısınma sorunu olmaktadır.

Sony firmasına göre ısınma sorununa kafa koyan Z3+ versiyonu son açıklama ile beraber yeni bir güncelleme yapacağını ve ısınma sorununu halledeceğini bildirdi.

Bir önceki yazımız olan Asus HTC’yi Satın Alacak !! başlıklı makalemizde Asus, asus htc ve htc hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.439 views Okunma 15 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.