İçinde projektör barındıran ve bu sayede monitöre gerek duymayan Sho U KiBoJet, Computex cihazı ortaya çıkmıştır ve fazla ilgi görmüştür.

          Daha önce üzerinde touchpad olan ve mouse’a gerek olmayan klavyeleri çok gördük, su geçirmeyen klavyelerde çok karşımıza çıktı.

          QWERTY klavye olan KiBoJet, 21 inç büyüklüğüne kadar net ve Full HD çözünürlüğünde görüntü sağlayabiliyor. Fakat içinde bilgisayarla ilgili hiçbir şey bulunmuyor. Yani kendi başına bir Bilgisayar değil, fakat üzerindeki HDMI girişi ile bir kasaya bağlayarak bir bilgisayar gibi kullanabilirsiniz.

          3W hoparlöre sahip olan bu klavye bluetooth ve Wi-Fi alanı da bulunduruyor. Şu anda proje aşamasında olan bu cihazın fiyatı da belli değil.

         21.5″ kaliteli bir monitor 300 TL

Kalitelisinden oyuncu klavyesi 100 TL
Bu ürünle oyun oynanmaz, tepki süresi illaki yüksektir. Klavyesinin de oyuncu için tasarlandığını sanmıyorum(Sadece ghosting vs. değil, dayanıklılık dahi fark eder). Şimdi bu ürünü 400 TL ye satmaya çalışırlarsa sadece merak edenler alır, bi şey sanıp. O yüzden fiyat merak ediyorum. 150 TL den fazla vermezdim.

Bir önceki yazımız olan Apple Watch 2 2016'da Tanıtılacak başlıklı makalemizde apple watch, apple watch 2 ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.048 views Okunma 14 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.