Dünyanın en büyük video sitesi olan Youtube yenilikleri ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Google bünyesinde ilerleme gösteren Youtube şirketi son zamanlarda oyunlarla çok haşır neşir olmaya başladı. Dünyanın en büyük Video sitesi olan Youtube şirketi artık oyun videolarını daha ciddiye almaya başladı.

Google alt yapısı üzerinde gelişen Youtube, oyun videolarının etkisi ile yeni bir proje ile kullanıcıların gönlünü kazanacağını düşünüyor. Yeni geliştirmiş olduğu Youtube Gaming sisteminde kullanıcılar oyunları ile alakalı tanıtımlarını, eşyalarını, bildirimlerini, tecrübelerini, taktiklerini ve diğer sayamadığımız her şeyi paylaşabilecekler.

Youtube şirketi tarafından yapılan bir açıklama da ise Youtube Gaming sistemini şuanda Youtube sitemizde popüler olmuş kanal sahipleri ile başlatacağımızı ilerleyen zamanlarda ise herkese açık bir şekilde yayınlayacağını belirtti. Söz konusu sistemde web sitenizi de paylaşabileceksiniz hem web siteniz in reklamını yaparken hem de Youtube üzerinden Canlı yayında yapabileceksiniz canlı yayın deyince aklımıza bildiğimiz gibi Twich kanalı geliyor

Youtube ise Twich şirketi gibi bir sistem oluşturmayı bu sisteme birkaç yenilik katmayı düşünüyor.

Bir önceki yazımız olan İnternetten para kazanma yolları başlıklı makalemizde İnternetten para kazanma yolları, kolay para kazanma ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.174 views Okunma 13 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.