General Mobile akıllı telefon modellerinin esin kaynağı olan Gionee firmasından devrim niteliğinde bir telefon geliyor!

Gionee’den Yine Bir Devrim General Mobile firmasının ürettiği telefonların siz deyin esin kaynağı biz diyelim yaratıcısı olan Gionee firması, ürettiği yeni telefon ile 120 megapixellik bir kamera vaat ediyor. Geçtiğimiz hafta haberlerini duymaya başladığımız bu devrim niteliğindeki telefon ile Çin’li firma yine ismini duyurdu. 10 Haziran’da tanıtımı yapılacak olan bu telefon ile ilgili bilgiler kesinleşmeye başladı.

Nokia’nın bir zamanlar kullandığı purewiev teknolojisine benzer bir teknoloji ile üretilen Gionee E8, tek bir tuş ile elinize 120 megapixellik bir fotoğraf sunacağa benziyor. Kulağa biraz imkansız gibi gelse de, Gionee firmasının resmi Facebook sayfası bu 120 MP’nin gerçek olduğu kanaatinde. Kamerası ile ilgili çeşitli bilgiler gelmeye devam ederken sadece kalitesinin değil odaklanma hızının da mükemmele yakın olacağı firmanın açıkladığı bilgiler arasında. Gionee firmasından gelen bilgilere dikkat çekmek için yayınlanmış der isek burada yanılmış oluruz. Çünkü daha önce çıkardığı ismi Elite 7 olan kamera odaklı telefon ile kameralar üzerindeki başarısından bahsettiren Çin’in ileri gelen telefon üreticilerinden biri olan Gionee’nin 120 megapixel kameraya sahip bir telefon üretmesine çok da şaşırmayız doğrusu. Diğer özelliklerinden biraz bahsetmek gerekirse telefon yabana atılacak bir telefon değil. Hizmetinize 6 inç büyüklüğünde 2560×1440 pixel çözünürlüğe sahip bir ekran ile sunulacak ki zaten 120 MP’lik fotoğrafları tutup da 840×680 çözünürlüklü bir ekranda görüntülemek biraz değişik olurdu. Bu güzel ekran çözünürlüğünün yanı sıra 8 çekirdekli mediatek işlemci bulunduran E8’in bir de 3 Gb’lik bir ram ile geliyor. Ayrıca 8 megapixellik bir de ön kamerası bulunması planlanan Gionee E8’in Marathon M5 modeli ile birlikte tanıtılması bekleniyor. 10 Haziran 2015 tarihinde tanıtımı yapılan bu iki telefonda da parmak izi sensörü bulunacağını belirten Gionee yetkilileri bizi de şimdiden meraklandırmayı başardığı söylenebilir. Fiyat konusunda bir bilgi gelmemesine rağmen ortalama bir Gionee telefonu fiyatı olacağından eminiz. Çünkü Gionee fiyat/performans odaklı telefonlar üretiyor. Devrim niteliğinde gelecek olan akıllı telefonu teknoloji severler büyük merakla bekliyor. Ve tabiki bizlerde merakla bekliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Lenovodan iki yeni model daha başlıklı makalemizde lenovodan 2 yeni model ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.162 views Okunma 11 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.