Lenovo’dan İki Yeni Model Daha…

Dört gün önce Lenovo’dan, içerisinde PB1-770N’in de bulunduğu iki yeni model geleceğinden bahsedilmişti. Bu cihazlardan PB1-770N’in TENAA kayıtlarında yazılım ve donanım özellikleri ortaya çıkmıştır.
1.5GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciye sahip olacak olan modelde, 64 GB’a kadar genişletilebilen 32 GB’lık dahili hafıza ve 2 GB RAM bulunmaktadır bu cihazda.

Full HD çözünürlüğe ve 6.8 inç büyüklüğünde ekranı bulunan  modelde, 1080p video kaydı yapabilen 13 megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunuyor. Ön kamerası ise 5 megapiksel kalitesinde olacaktır.

3500mAh gücünde bataryaya sahip olmasına rağmen oldukça ince olarak geliyor. 230 gram ağırlığı bulunan cihaz, ağırlık ve incelik yönünden oldukça güzel özelliklere sahip.

Tasarım ve ebat olarak iPhone 6 Plus’a benzeyen cihaz,çok az bir zamanda Lenovo şirketi tarafından resmi olarak tanıtılacak. Fiyatla ilgili bir gelişme şuan yok.

        Benim bu konudaki fikrim; hiç hoşuma gitmedi ve zaten baştan beri Lenovo cihazlarından pek haz almadım ve özellikle iPhone 6 Plus’a benzetildiği daha çok özgünlüğünü kaybettiğini düşünüyorum cihazın arka alt kısmında olan çizgi de iPhone’un hoşuna gideceğini sanmıyorum. Ayrıca bu cihaz için fazla bir fiyat konulacağını düşünüyorum, bence hiç koymasınlar çünkü zaten şuan piyasada çok fazla tablet çeşitleri olduğu için bu cihaza fazla yönelmeyeceklerini düşünüyorum. Dediğim gibi fiyatları cüzi olursa eğer bence satabilir…

Bir önceki yazımız olan Lenovo'dan İki Yeni Akıllı Telefon Geliyor başlıklı makalemizde lenovo, lenovo a5600 ve lenovo pb1-770n hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 980 views Okunma 10 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.