iPhone 6S’in Çıkacağı Tarih Sızdı!

Teknoloji pazarında yeni ortaya çıkan bir rapor dahilinde, iPhone 6S modelinin hangi tarihte çıkacağı günü gününe söyleniyor…

Yeni bir e-posta sızıntısı, iPhone 6S’in beklendiği zamanda yani Eylül ayı içerisinde satışa sunulacağını söylüyor. Eğer ki bu bilgi doğruysa Apple teknoloji şirketi yeni 6S modelini bundan önceki üç akıllı telefonu ile aynı zamanda yayınlamış olacak.

Mobile News’un isimli haber sitesinin haberine göre sızmaya neden olan bir e-postayla, bir sonraki yani 6S’in 25 Eylül tarihinde geleceğini ortaya çıkardı. Bu sızmadan önceki dedikoduların ve yorumların bazıları, iPhone 6S’in 4-5 hafta önce gelebileceğini iddaa ediyordu. Sızmanın olduğu bu E-posta Mobile News’un radarına giren bir Vodafone telekomünikasyon epostası olduğunu söylemekte yani asparagas bir haber niteliğinde değil.

Rapora göre  Force Touch isimli bir dokunmatik teknolojisiyle geleceğini açıkladığı “sır gibi saklanan iPhone”un ismi hakkında kesin bir bilgi yer almıyor. E-posta da iPhone 6 Plus’ın üst seviyede devamı olacak amiral gemisinden ise hiç bir bilgi bulunmuyor.

Son olarak ise rapor, iPhone 6S’in ekranının safir olacağını ve gelişmiş yüksek çözünürlüklü bir kamerayla kullanıcılarının karşısına çıkacağını ileri sürüyor. Apple, sağlayıcıyla kurumsal bazda yaşadığı çeşitli sorunlar sebebiyle iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarının ekranında safire yer vermemişti. Bu söylenenler şimdilik sızan e-posta dan çıkarılan varsayımlalar, kesin olup olmadığını bilmek için kullanıcılar eylül ayına kadar beklemek zorunda.

Bir önceki yazımız olan İOS 9'un Cıkış Tarihi ve En Çarpıcı Özelliği başlıklı makalemizde ios 9, İOS 9 nezaman çıkacak ve ios 9 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.