Lenovo teknoloji şirketi iki yeni amiral gemisini piyasaya sunmaya hazırlanırken, bu cihazlara  ait ilk görseller sızdı.

Son zamanlarda her gün gelen farklı bir  akıllı telefon çıktı haberlerine alıştık. Firmalar ve şirketler artık bu noktada birbirleriyle büyük bir yarış içerisindeler.

Akıllı telefon piyasadında yavaş yavaş olarak yer almaya başlayan Lenovo’da bu şirketlerden birisi haline geldi. Fakat Lenovo şirketi piyasanın gerisinde kalmış olduğunu alamamış olmalı  ki bir değil iki farklı cihaz  birden tanıtmaya hazırlanıyor. Çin kökenli bu firma Asya kıtasında kullanıcı sayısını yavaş yavaş yükseltmekte olup, Türkiye’ye de resmi olarak girişini  yapmış olan Lenovo, bu kez ise akıllı telefon kullanıcılarının karşısına iki farklı yeni model amiral gemisi  ile çıkacak.
Çin’in sertifikasyon kurumu olan TENAA’nın internet sitesinde ortaya atılan cihazlar, görünüm ve tasarım bakımından oldukça şık durmakta. A5600 ve PB1-770N modelleri olarak isimlendirilen bu telefonlar Lenovo’nun yeni nesil amiral gemileri olacak. Hala satışları devam eden A5500 modeline sahip Lenovo dışarıdan bakıldığında bu cihazını A5600 modeli ile farklı ve yeni özellikler ilave ederek güncelleyecek.

Android işletim sistemi ailesinin bir mensubu olacak bu telefonların her ikisinde de Dual SIM yani çift sim kartlı ve  LTE yani 4G özelliği mevcut. Lenovo’nun bu yeni model amiral gemileri hakkında yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizlere bildireceğiz.

Bir önceki yazımız olan Steteskop Cihazının Tarihi başlıklı makalemizde Steteskop cihazı proje ödevi ve steteskop cihazının tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.183 views Okunma 08 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.