Pro Evolutıon Soccer 2016 söylentileri doğru mu?

 

 

Piyasanın efendilerinde biri olan Konami’nin  efsanevi oyunu PES 2016 nın hala piyasaya çıkıp çıkmaması hakkından çeşitli dedikodular sürüp gidiyor. İlk başlarda Winning Eleven adıyla ortaya çıkan oyun, şimdiler ise Pro Evolutıon Soccer(PES) adıyla hafızalarımızda.

Konami Pes 2014 ile kullanıcılarını,sevenlerini hüsrana uğrattıktan sonra Pes 2015 ile kötü karizmasını düzeltmeye çalışmıştır. Biz 2016 ile tamamen düzeleceğini beklediğimiz Pro Evolutıon Soccer’ın  gelmeyeceği bizi ve diğer sevenlerini üzmüştü..

Tüm Dünya da yayılmış bulunmak olan bu oyun beraberinde karşılaştırmalarıda getirmiştir..Oyuncuların gözünde FİFA mı PES mi tartışması hala süregelmektedir. Dönemin efsane oyunları elbette birbirleri ile yarışmak zorundadır. Sanal Dünyanın kaçınılmaz olayına dahil olmamış genç neredeyse yoktur fakat hala aralarında hangisi daha iyi gibisinden net bir sözcük söylemek biraz zor bir iştir.

Son zamanlarda Sosyal Medyanın hayatımızda yerini hepimiz biliyoruz. Yayılan haberlerde Konami’nin Pes serisini devam ettirmeyeceği yönündeydi. Ancak Twitter ile ortalığa çıkan dedikodulara bakarsak eğer, paylaşılan resim ve haberlerden bu durumun tam tersi olacağı gözüküyor.

Görsellere biraz dikkat ettiğimiz zaman oyunun 12 Haziran’da tanıtımı yapılacağı dillendiriliyor. Ciddi anlamda büyük bir değişiklik yapılmazsa eğer XBOX One, Xbox 360, Play Station 3 ve PlayStation  4 platformlarında çıkacağı düşünülüyor..

Bir önceki yazımız olan Word Academy başlıklı makalemizde Word Academy hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 2.318 views Okunma 05 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.