Acer yine teknolojiyi değişik yerlere taşıdı…

Acer, bildiğiniz gibi teknoloji liderlerinden bir tanesi olarak ismini duyurmuş durumda. Böyle büyük bir firmadan yeni anneleri sevindirecek bir akıllı cihaz geliştirildi. Teknoloji ve yeni anneler. Ne alaka diyebilirsiniz ancak Acer annelere aşırı derecede yardımı dokunacak olan bir ürün ortaya çıkardı. Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen bebek bezi DiaperPie’yi Compatex 2015’te tanıtan Acer oldukça değişik bir sektöre adım atmaya hazırlanıyor. İntel Edison ortaklığı ile geliştirilen bebek bezi, içinde mini bir bilgisayar barındırıyor denilebilir. Bu mini bilgisayar bebeğinizin yatış pozisyonunun doğru olup olmadığını, katı dışkısındaki gaz oranını ve buna benzeyen birçok bilgiyi anında akıllı telefonunuza gönderiyor ve kontrol etmenizi sağlıyor.

Şuanda Acer’in laboratuvarlarında geliştirilmekte olan bu yeni akıllı teknolojinin ortalama bir madeni para büyüklüğünde olması yönünde beklentiler var. Acer’in yeni akıllı ürünü bu yıl içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Şahsi olarak fikrim bu akıllı ürünün annelerin hayatını bir hayli kolaylaştıracağını ve Acer’in bu üründen beklenen satışı yapacağı üzerine.

 

Bir önceki yazımız olan Nokia Nostalji Rüzgarı Estirecek başlıklı makalemizde en ucuz telefonlar, manşet ve Nokia 105 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 942 views Okunma 04 Haz 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.