Zte Nubia Z9 Satışa Çıkar Çıkmaz On Dakika İçinde Tüm Stoklarını Tüketti

Günden güne büyüyen akıllı telefon piyasasında her geçen gün rekabet daha da artıyor. Markalar sürekli en iyi özelliklere sahip akıllı telefonu üretmeye çalışarak ilk ve en iyi olmayı amaçlıyorlar.

Ticaret dünyasının lokomotifi olarak nitelendirilen Çin’de akıllı telefon üretimi yapan en önemli markalardan biri olan Zte’ nin ürettiği akıllı telefon modeli Nubia Z9 geçtiğimiz hafta içinde satışa sunuldu. Çin’in en önemli telefon üreticilerinden biri olan Zte bu modeli satışa çıkardığı andan itibaren alıcılarının yoğun ilgisi ile karşı karşıya geldi. Zte’nin çıkardığı Nubia Z9 akıllı telefon modeli satışa çıktığı andan itibaren tüm modeller on dakika içerisinde bütün stoklarda tükendi. Nubia Z9 akıllı telefonun Classic modeli Çin piyasasında 565 Amerikan Doları , Nubia Z9 Elite modeli  645 Amerikan Doları, Nubia Z9 Exclusive versiyonu ise 726 Amerikan Doları üzerinden satışa sunulmuştu. Android 5.0.2 (Lolipop) işletim sistemi ile kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Nubia Z9 Classic modelinde 3 GB, Elite ve Exclusive modelinde ise 4 GB ram bulunuyor. 5.2 inç büyüklüğünde LCD ekranı bulunan Zte Nubia Z9 akıllı telefon modeline 16 megapiksellik ana kamera ve 8 megapiksellik ön kamera eşlik ediyor. Telefonun üreticileri yoğun bir ilgi beklediklerini ama bu kadar aşırı ilgi beklemediklerini belirtti. Nubia Z9 akıllı telefon modeli Çin piyasasına göre fiyatı oldukça yüksek olmasına rağmen Zte’nin ürettiği akıllı telefon modeli alıcılarını şimdiden memnun etmişe benziyor.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook Hello Çıktı! başlıklı makalemizde Facebook ve Facebook Hello hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.178 views Okunma 23 May 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.