Samsung firması Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile ilgili hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Model bakımından çok fazla ürün çeşiti olan firma yeni akıllı telefon modellerine Lollipop sürüm güncellemesini verebilmek için çalışmaya devam ediyor.Bu kez Galaxy Note 3 Neo için güncelleme yayınlayacağı Samsung Hollanda tarafından onaylandı.

Hatırlayacağımız gibi Galaxy Note 2 modelinin yalnızca bazı ülke pazarlarında güncelleme alacağı, Galaxy Note 8.0 akıllı telefon modeli için ise Lollipop’un hiç gelmeyeceği belirtilmişti. Galaxy Note 3 Neo ile ilgili daha önce Samsung Fransa da cihazın 2015 yılı sonuna doğru güncelleneceği ile ilgili bazı açıklamalar gelmişti. Fakat Hollanda’da cihaza güncelleme verileceğini söyleyen Twitter hesabı Polonya için herhangi bir bilginin henüz bulunmadığını belirtti. Bu açıklama ile akıllara Note 2 için yapılan açıklamalar geliyor, fakat ortak düşünce yaklaşık 15 ay önce çıkan cihaza tüm ülkelerde güncelleme verilerek desteğin devam edeceği yönünde.

Diğer bir taraftan 2014 yılı başında piyasaya sürülen Note 3 Neo akıllı telefon modeli için yıl sonu geç bir tarih olarak da belirtilebilir. Android 4.3 sürümü ile piyasaya çıkan cihaz daha sonra Android 4.4 KitKat sürümüne güncellenmişti. Note 3 Neo sahipleri Lollipop’a kavuşmak için biraz daha bekleyecek gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan LG G4 Türkiye Fiyatı Kesinleşti başlıklı makalemizde lg g4 fiyatı, lg g4 fiyatı ne kadar ve lg g4 kaç lira hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.